Проєкт «МОЇ» покликаний популяризувати українську мову, розкрити її красу та дослідити важливість рідної мови як фактору об’єднання українців. 

У рамках проєкту бренд презентує серію відео з українськими літературними та культурними діячами. Перші герої проєкту — співачка Джамала та письменниця Любов Якимчук.Символом проєкту став підвісок, у якому викарбувано літеру «Ї». Прикрасу присвячено саме їй, адже вона існує лише в українській абетці та символічно вважається знаком української свободи. Бренд об’єднує «Ї» кожного українця в спецпроєкті «МОЇ», щоб звернути увагу на красу та унікальність української мови, її витоки та історію. Щоб підкреслити обʼєднувальну силу української мови для українців. У маніфесті проєкту звучать наступні рядки:


Моя Ї = МОЇ

Мої відчуття.
Мої думки.
Мої спогади. 

Мої слова.
Мої символи.
Мої люди.


Відеопроєкт «МОЇ» має просвітницьку місію та триватиме кілька місяців. У ньому братимуть участь українські письменники, громадські діячі та інші видатні особистості. Тему української мови першою розкрила Джамала під час підготовки до виступу в Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької. 


У відео вона ділиться тим, наскільки важливою є мова для її сім’ї, а також розповідає про процес написання пісень українською. 

У другому ролику письменниця Любов Якимчук, гуляючи вулицями улюбленого Подолу в Києві, розмірковує над висловом «розставити всі крапки над і» та ділиться тим, яку роль відіграє мова під час роботи над творами. 


Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього іншого, моя улюблена поезія — це твори, написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть торкнутися найтонших струн душі», — ділиться дизайнерка Валерія Гузема.

Підвісок створений з білого та жовтого золота 585 проби і вже доступний до передзамовлення.

Прикрасу можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.