Осенью в столице появится первый в Украине интерактивный музей науки. Он откроется на ВДНХ, сообщила Малая академия наук — создатели музея.

Организаторы рассказали, что гостей будут ждать более 120 интерактивных экспонатов и инсталляций. В музее можно будет прокатиться на велосипеде с квадратными колёсами, отправиться в космос, увидеть кристалл весом 60 килограммов и увидеть голограмму высотой два метра. Отдельную экспозицию посвятят украинским учёным.

Ми направду довго до цього йшли! І от нарешті! Восени в ревіталізованому просторі на ВДНГ відкриваємо наш омріяний і виплеканий перший інтерактивний простір Музей науки! Тут можна буде 👇🚲 покататися на велосипеді з квадратними колесами🚀вирушити в космічну подорож✅побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал 💎💦 скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності! Загалом — понад 1️⃣2️⃣0️⃣ інтерактивних експонатів та інсталяцій, частина з яких мобільна. Маємо мрію експонувати їх в інших містах і, зрештою, створити такі музеї по всій країні 🚌 👨‍🔬 👩‍🔬 Окрема зона буде присвячена українським ученим, а найбільшим інтерактивним експонатом стане скляна стеля, що змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки. Концепцію музею ми помістили в одне слово – «спектр». Спектр наук, відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос, потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією. Нам уже не терпиться туди потрапити. Сподіваємося, і вам теж 😉Дякуємо за креативність, шаленство ідей і спільні недоспані ночі агенції Gres Todorchuk 🚀Міністерство освіти і науки України – за підтримку 🇺🇦Fedoriv Agency – за айдентику 🔥 Команді MONO architects — за круту архітектуру павільйону 🏠 Та за співпрацю – компанії Фармак 🙌Над експозицією музею працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції 🇺🇦🇨🇦 🇺🇸 🇵🇱 🇸🇪 Стежте за новинами, далі буде! 🤩

Опубліковано Мала академія наук України Четвер, 23 липня 2020 р.

Читайте также: 5 виртуальных музеев, куда можно сходить прямо сейчас

Будут и интерактивные практикумы: в дополненной реальности можно будет собрать из атомов воду и соль. Пространство будет взаимодействовать с гостем. Он сможет отвечать на вопросы о науке при помощи планшета. Если ответы будут правильными, цвет стеклянного потолка изменится.

Музей планируют открыть в сентябре в павильоне №23. Часть экспонатов сделают мобильными. Их можно будет показывать в других городах.

Напомним, в будущем году в Украине отремонтируют 100 памятников культуры.